Слідство.Інфо: Експерти у справі Шеремета не змогли підтвердити причетність підозрюваної Кузьменко

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Для того щоб з’ясувати, чи може бути лікарка Юлія Кузьменко причетною до вбивства журналіста Павла Шеремета, фахівці провели три дослідження: психологічне, портретне та криміналістичний аналіз ходи. Документ комплексної експертизи засвідчує, що четверо фахівців підписали висновки, які суперечать один одному. Про це йдеться у матеріалі журналістських розслідувань «Слідство.Інфо».

Питання, на яке мали відповісти дослідники: «Чи одна і та сама особа або різні особи зображені у відеозаписах?»

Однак журналісти з’ясували, що висновки експертів не можуть цілковито підтвердити причетність лікарки до вбивства журналіста Павла Шеремета. Психологічна експертиза каже, що люди на відео ідентичні, портретна експертиза не може назвати їх ідентичними, а експертиза ходи вважає докази «умовно-достатніми».

Посилаючись на ці результати, поліція оголосила підозру лікарці Юлії Кузьменко. Її звинувачують у тому, що вона підклала вибухівку під авто журналіста вночі, а зранку підірвала його.

  • За даними слідства, ветеран АТО Андрій Антоненко є організатором вбивства журналіста Павла Шеремета. 14 грудня його заарештували на 2 місяці.
  • Антоненка та ще кількох підозрюваних затримали 11 грудня. 12 грудня Печерський районний суд Києва відправив під домашній арешт підозрювану Яну Дугарь. Пізніше суд заарештував на 2 місяці ще одну підозрювану — Юлію Кузьменко, яка, за версією слідства, заклала бомбу під авто Шеремета.
  • 20 липня 2016 року в Києві було вбито журналіста Павла Шеремета, його автомобіль підірвали в центрі міста о 07:45. За три роки справу так і не розкрили.