«Динамо» вдруге зіграло внічию з данським «Копенгагеном» у Лізі Європи

Олег Панфілович

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) зіграв унічию з данським «Копенгагеном» у четвертому турі Ліги Європи УЄФА.

Матч проходив у столиці Данії на стадіоні «Паркен». Господарі вже на четвертій хвилині відкрили рахунок: гол забив Єнс Стаге. Уже за десять хвилин арбітр призначив пенальті у ворота «Копенгагена». Пробивати взявся Циганков, проте голкіпер данської команди відбив удар. Зрештою киянам все ж вдалося зрівняти рахунок. На 70-й хвилині із-за меж штрафного майданчика забив Вербіч, який, до речі, свого часу два роки грав за «Копенгаген».

Рахунок у підсумку — 1:1. Динамівці набрали 6 очок і разом з «Копенгагеном» очолюють свою групу. Наступний матч у Лізі Європи кияни проведуть 28 листопада проти шведського «Мальмо».