Богдан: У Нефьодова «дуже не вдається» на чолі Митної служби, нас консультує Хорошковський

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
Богдан: У Нефьодова «дуже не вдається» на чолі Митної служби, нас консультує Хорошковський

Ексголова Служби безпеки і Державної митної служби Валерій Хорошковський.

Марків Михайло / УНІАН

Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що його Офіс консультує ексголова Служби безпеки і Державної митної служби Валерій Хорошковський. Про це він розповів в інтервʼю «Українській правді».

При цьому Богдан спростував твердження, ніби Хорошковський є тіньовим керівником митниці замість Максима Нефьодова. «Коли ми прийшли до питання митниці, контрабанди і доходів бюджету, ми зустрічалися з багатьма експертами, спеціалістами, митниками, економістами. І всі сказали, що коли Валерій Іванович був головою митниці, то доходи за два роки зросли в 4 рази. І всі — і його недруги, і друзі його, і різні політичні табори — рекомендували нам прислухатися. Тому що, крім теоретиків, в Україні є тільки один практик, який реально це реалізовував. Так, він нас консультує», — заявив Богдан.

При цьому він стверджує, що реальним керівником митниці є Нефьодов. «Я в нього дуже сильно вірю. І це моє особисте, і надія, до якої я доклав максимум зусиль, щоб дати можливість йому працювати, щоб він реалізував ці свої ідеї. На жаль, у нього зараз не дуже вдається. Або, скажімо так, дуже не вдається», — додав голова ОП.

Невдачі Нефьодова Богдан пояснив саботажем старої системи. «Вони тільки створюють юридичні особи і приймають перших керівників на роботу. Працює стара система. А стара система, розуміючи, що не буде в новій реальності, робить усе, щоб саботувати як діяльність Нефьодова, так і життя країни. Тому доходи від митниці впали дуже суттєво, і це велика проблема», — поскаржився Богдан.

При цьому Богдан не зміг відповісти, чи дослухається Нефьодов до порад Хорошковського, і виключив призначення останнього на певну посаду. За словами Богдана, Хорошковський консультує митницю безкоштовно.