Folk Ukraine: Встановлювати ялинку на Софійській площі почнуть 10 грудня

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

europeanbestdestinations.com

Монтаж головної новорічної ялинки України на Софійській площі розпочнеться 10 грудня. Про це theБабелю розповів генеральний директор компанії-організатора проєкту «Новий рік на Софії» Folk Ukraine Ігор Добруцький.

За його словами, у столиці традиційно будуть встановлювати дві міські ялинки — на Контрактовій площі на Подолі та на Софійській площі. Ялинки та оформлення локацій будуть відрізнятися за тематикою: на Подолі — традиційні українські мотиви, на Софійській площі — класичні європейські.

«На Софіївській площі ми робимо щоразу нову тематику, на цей раз поєднаємо тему українського козацтва з Лускунчиком. Встановлювати ялинки будуть 10 грудня, 19-го — відкриття. На Подолі будемо популяризувати полтавську іграшку опішня — це керамічні вироби, на Контрактовій площі ялинка також буде оформлена в стилі традиційної полтавської кераміки. Усього буде близько 700 іграшок, а на Софійській площі більше тисячі», — додав Добруцький.

За його словами, загальна довжина гірлянд складе близько 3 кілометрів, а кількість ліхтариків сягне 42 тисяч.

Організатори новорічних свят чекають часткового їх фінансування від Київради. «Можливо, цього року виділять гроші для концертної програми, у межах 100— 200 тисяч гривень. Концертна програма буде збільшена вдвічі, основні наші українські зірки будуть, ді-джеї, і більше музики вдень буде українською», — розповів Добруцький.

За його словами, усього на організацію новорічних свят іде від 25 до 27 мільйонів гривень, ці гроші збираються через спонсорів та від продажів на ярмарках. Організатори очікують, що новорічні локації на Софійській і Контрактовій цього року відвідають не менше 4 мільйонів киян і гостей столиці.