Поліція висунула підозру моделі, яка звинуватила зірку збірної Бразилії Неймара у зґвалтуванні. Є питання й до її ексчоловіка

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Бразильська поліція висунула звинувачення у шахрайстві моделі Нажілі Тріндаді, яка звинуватила футболіста збірної Бразилії та французського ПСЖ Неймара у зґвалтуванні, пише ВВС.

Аналогічні звинувачення висунули й колишньому чоловікові Тріндаді Естівенсу Алвешу. Поліція звинувачує пару в неправдивих свідченнях та спробі шантажу гравця. Адвокат Тріндаді відкидає звинувачення, заявляючи, що його клієнтка ніколи не вступала у змову з ексчоловіком для шантажування Неймара.

Про що йдеться?

На початку червня бразильська модель Нажіла Тріндаді звинуватила Неймара в зґвалтуванні. За її словами, вона познайомилася зі спортсменом через соціальну мережу. Після цього він запросив її 15 травня в Париж, де нібито зґвалтував в одному з номерів готелю.

Батько гравця відкинув звинувачення і назвав їх вимаганням. За його словами, інтимна близькість між його сином та жінкою справді була, але за обопільною згодою. Після цього з Неймаром-старшим звʼязався юрист жінки і намагався його шантажувати. Як аргумент адвокат називав листування у WhatsApp.

Через деякий час до прихильників звернувся і сам футболіст. За його словами, це була спланована спроба вимагання. Також він показав листування через кілька днів після бурхливої ночі. У ньому вони дружньо спілкуються. Тоді ж футболіст ПСЖ заявив, що має намір подати зустрічний позов.