Адвокат Балуха не знає, де зараз перебуває український політвʼязень, якого днями вивезли до Москви

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Адвокат Дмитро Дінзе повідомив, що українського політвʼязня Володимира Балуха немає в Бутирському слідчому ізоляторі Москви і наразі намагається встановити його місцезнаходження. Про це він написав у Facebook.

Справа Балуха

  1. ФСБ Росії затримала Володимира Балуха. На горищі його будинку нібито знайшли 90 патронів і кілька тротилових шашок. Правозахисники стверджують, що Балух став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію — за те, що відмовився знімати прапор України у дворі свого будинку в Криму.

  2. Роздольненський райсуд анексованого Криму засудив Балуха до 3 років і 7 місяців колонії загального режиму.

  3. Балуха засудили до п'яти років колонії за сукупністю двох кримінальних справ. До першої справи про зберігання зброї додали другу — про дезорганізацію діяльності СІЗО. Слідство стверджувало, що Балух побив начальника ізолятора Валерія Ткаченка.

  4. «Верховний суд» Криму пом'якшив вирок Балуху на місяць.

  5. Балуха перевели з Криму в Тверську область Росії.

«У СІЗО 2 Бутирка Балуха В. Г. немає. Продовжуємо пошуки, не все так просто. Є тільки неперевірена і непідтверджена інформація, що він виїхав до Москви. Тому розповсюджувачів інформації про прибуття Балуха В. Г. в Москву, за типом зуб даю, прошу не сприймати серйозно», — написав Дінзе.

Він також додав, що людина на етапі, поки сама не вийде на звʼязок або поки її не знайдуть адвокати, перебуватиме в повній ізоляції.