Посол Британії Джудіт Гоф завершує роботу в Києві. На прощання вона записала звернення українською

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф закінчує свою 4-річну дипломатичну місію і з цієї нагоди записала відеозвернення українською мовою, в якому підбила підсумки роботи та життя в Києві. Це відео було опубліковано у Twitter британського посольства.

«Україна залишається важливою для Британії: протягом минулих чотирьох років відбулося понад 40 візитів британських міністрів та високопосадовців до України. Зокрема, три візити міністрів оборони та два візити міністра закордонних справ, яким на той момент був Борис Джонсон, новопризначений прем’єр-міністр Великої Британії», — сказала Гоф.

Також посол згадує, як Велика Британія, зокрема, допомагала у створенні НАБУ та Вищого антикорупційного суду, а британські інструктори за програмою Operation ORBITAL провели для понад 13 тисяч українських військових тренінги, навчили англійської мови 600 нових патрульних, 2800 держслужбовців та підвищили кваліфікацію 5 тисяч українських викладачів та вчителів.

«Я обіцяю, що Велика Британія буде і надалі підтримувати Україну. Дякую усім за чотири яскраві роки та до зустрічі!» — підсумувала Джудіт Гоф.