«Прокурори перетворилися в адвокатів». Батько Катерини Гандзюк назвав «спектаклем» вирок обвинуваченим у її вбивстві

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Віктор Гандзюк, батько вбитої активістки Катерини Гандзюк, назвав спектаклем вирок підозрюваним у вбивстві його доньки. Про це він написав у Facebook.

Він зазначив, що не був присутнім на засіданні суду. «Боляче, гидко, соромно перед світлою памʼяттю Каті. Соромно за державу. На оголошення вироку не поїхав. Не зміг себе примусити», — написав він.

Батько активістки розповів, що засуджені спочатку збиралися переламати Катерині кістки рук та ніг, проте потім вирішили облити кислотою. «Так швидше, лиш поміняли пляшку на банку, там широке горло, щоб вилити всю відразу», — додав він.

Віктор Гандзюк також додав, що підозрювані під час попередніх судових засідань вели себе зухвало, вступали в перепалки з суддями, демонстративно розмовляли та сміялись.

На його думку, такий судовий процес був вигідний як прокурорам, так і захисту обвинувачених. «Вигідно і прокурорам — не треба збирати докази, злочин розкрито, справа передана до суду, знижується градус суспільної напруги. А може й ... щось ще вигідніше? Зручно і суддям, принаймі швидко завершиться судове засідання. Прокурори трансформуються в адвокатів», — підкреслив Віктор Гандзюк.

  • У четвер Покровський районний суд Дніпропетровської області ухвалив вирок пʼятьом ексучасникам АТО, які брали участь у вбивстві Гандзюк. Тюремні терміни отримали Сергій Торбін (організатор), Микита Грабчук (облив кислотою), Віктор Горбунов (купив кислоту), Вʼячеслав Вишневський (був спостерігачем) і Володимир Васянович (також був спостерігачем).
  • Перед цим усі пʼятеро обвинувачених у замаху на Катерину Гандзюк визнали провину та пішли на угоду зі слідством.