У штабі Порошенка пропонують Зеленському провести дебати на «Олімпійському» 19 квітня до 18:00

Автор:
Олена Козаченко
Дата:
У штабі Порошенка пропонують Зеленському провести дебати на «Олімпійському» 19 квітня до 18:00

Гонтар Володимир / УНІАН

У штабі кандидата в президенти Петра Порошенка запропонували провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський» 19 квітня з 16 до 18-ї години, після чого взяти участь у дебатах у студії «Суспільного». Про це під час брифінгу 15 квітня заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв.

«У другому турі в законі записано, що в останню п’ятницю перед днем повторного голосування з 20-ї до 21-ї години на «Суспільному» телеканалі мають відбуватися обов’язкові дебати між кандидатами. Закон, звичайно, не передбачає… тобто є норма — немає санкцій за порушення. Але законослухняні громадяни, особливо кандидати у президенти, зобов’язані дотримуватись закону завжди, а не тільки тоді, коли за його порушення передбачене якесь покарання», — зауважив Медведєв.

Саме через вечірні дебати на «Суспільному» йде така привʼязка до часових меж на стадіоні — щоб залишився час на дорогу і підготовку до дебатів у телестудії, зазначають у штабі.

«Що стосується дебатів на стадіоні, то це вже наш компроміс, наш жест доброї волі до кандидата, який уникає дебатів на «Суспільному» і наша відповідь на суспільний запит. Тому що як би Зеленський не уникав дебатів з Порошенком, люди хочуть ці дебати, цю дискусію почути», — наголосив речник штабу Порошенка.