«А зараз закінчив я». Порошенко та Зеленський посперечались у прямому ефірі

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Кандидати в президент Петро Порошенко та Володимир Зеленський посперечалися у прямому ефірі «1+1» під час програми «Право на владу».

Перед цим президент запросив Зеленського на дебати у студію телеканалу. Зеленський, вийшовши у прямий ефір через телефонний звʼязок, заявив, що президент в курсі його відсутності, бо автомобілі Служби безпеки України в четвер супроводжували його до аеропорту, де кандидат мав відлетіти на зустріч з президентом Франції Емманюелем Макроном.

«Я не цікавлюся Вашими приватними пересуваннями», — відповів Порошенко і повторно запросив Зеленського на дебати 14 квітня на стадіон «НСК Олімпійський». Кандидати почали перебивати одного й сперечатися.

«А зараз закінчив я. 19 квітня, НСК «Олімпійський». Крапка», — сказав Зеленський. Сам Порошенко відповів, що 19 квітня буде на дебатах у студії «Суспільного».

  • За кандидата в президенти Володимира Зеленського у другому турі виборів збираються голосувати 51% виборців, а за Петра Порошенка — 21%. Ще 18% не визначилися з вибором, а 10% не мають наміру голосувати. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 5—10 квітня.
  • Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія заявив, що телемосту в прямому ефірі «Суспільного» між кандидатами в президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським не буде.