Соцмережа MySpace втратила весь контент, завантажений протягом 12 років

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
Соцмережа MySpace втратила весь контент, завантажений протягом 12 років

Max Mumby / Indigo / Getty Images

Соціальна мережа MySpace втратила весь контент, завантажений з 2003 по 2015 рік, повідомляє The Guardian.

Як пише видання, MySpace втратила всі аудіофайли, відео та фото. «Було втрачено понад 50 млн треків від 14 млн виконавців, зокрема пісні, які призвели до виникнення групи виконавців Myspace Generation, як-от Lily Allen, Arctic Monkeys і Yeasayer», — пише видання. Крім музики, з сайту видалили фотографії та відео, які зберігалися на серверах соцмережі.

Тепер на сайті є банер, який повідомляє відвідувачам: «У результаті проекту з міграції сервера будь-які фотографії, відео та звукові файли, завантажені вами більше трьох років тому, можуть більше не бути доступними на MySpace. Ми приносимо вибачення за незручності та пропонуємо зберегти ваші резервні копії», — говорить банер.

Що таке MySpace?

Соціальна мережа, яка запустилася в серпні 2003 року. Це сайт спільнот і платформа для ведення блогів. Мережа дозволяє створювати спільноти за інтересами, персональні профілі, розміщувати фото - і відеоконтент, а також дає можливість слухати аудіотреки популярних виконавців.

Тривалий час MySpace залишалася найпопулярнішою соцмережею США, проте в 2008 році її обійшла Facebook.

  • Один із засновників месенджера WhatsApp Брайан Ектон, який раніше продав компанію Facebook за $19 млрд, закликав користувачів соцмережі покинути її, пояснюючи це тим, що компанія приділяє більше уваги питаннями монетизації, а не конфіденційності користувачів.
  • У жовтні минулого року Google визнал, що сторонні особи могли отримувати доступ до особистих даних 500 тис. користувачів соцмережі Google+ через баг. За даними ЗМІ, доступ до інформації треті особи мали з 2015 до березня 2018 року. Компанія вирішила закрити Google+.