Справа Гандзюк: Генпрокуратура оскаржила арешт із заставою голови Херсонської облради Мангера

Автор:
Олена Козаченко
Дата:
Справа Гандзюк: Генпрокуратура оскаржила арешт із заставою голови Херсонської облради Мангера

Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Генеральна прокуратура оскаржила запобіжний захід голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, який є головним підозрюваним у справі про вбивство Катерини Гандзюк. Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю ГПУ.

«До Київського апеляційного суду подано апеляційну скаргу на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 15.02.2019 про застосування запобіжного заходу стосовно Владислава Мангера», — йдеться в повідомленні.

Мангеру було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення 2,5 млн грн застави. Генпрокуратура зі свого боку просить застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування без визначення розміру застави.

  • Нагадаємо, за голову Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства радниці мера Херсона та активістки Катерини Гандзюк, внесли заставу майже в 2,5 млн грн.
  • 15 лютого Шевченківський райсуд обрав запобіжний захід Владиславу Мангеру у вигляді утримання під вартою. Суд частково задовольнив клопотання сторони обвинувачення. Мангер заарештований до 3 березня з правом внесення застави в 2 млн 497 тис. грн. Запобіжний захід йому обирали майже 4 доби.
  • Адвокат Мангера Дмитро Ільченко вніс за нього майже 2,5 млн грн застави. Гроші заплатив він особисто і показав фото квитанції у соцмережі.
  • 31 липня 2018 року на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк вилили близько літра кислоти. Вона отримала хімічні опіки 30% тіла. 4 листопада Гандзюк померла в лікарні. 6 листопада Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію (ТСК) для розслідування нападу на Гандзюк та інших активістів.