Тенісистка Даяна Ястремська виграла Відкритий турнір WTA

Ольга Матвєєва

Українська тенісистка Даяна Ястремська виграла Відкритий турнір WTA в Таїланді. Її суперницею була Айла Томлянович з Хорватії.

Спершу супротивниці просто обмінялися перемогами у перших двох сетах, а у вирішальному Ястремська довела матч до тай-брейку і там віддала Томлянович тільки одну свою подачу.

Підсумковий рахунок: Даяна Ястремська (Україна) – Айла Томлянович (Хорватія) 6:2, 2:6, 7:6

Тай-брейк («припинення нічиєю») — це спеціальна скорочена партія в тенісі, яка дозволяє визначити переможця за нічийного рахунку.

• Це вже друга перемога Ястремської, в 2018 році вона виграла турнір в Гонконзі. У фіналі вона на голову переграла 24-ту ракетку світу, китаянку Ван Цян у двох сетах — 6:2 та 6:1. Цян у чвертьфіналі цього турніру вибила кращу на сьогодні тенісистку України Еліну Світоліну.
  • Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у фінал Підсумкового турніру WTA в Сінгапурі. Вона стала першою українкою, якій вдалося цього досягти.