Катастрофа літака Су-27 в Житомирській області: з’явились фото з місця аварії

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Голландський журнал про авіацію Scramble Magazine опублікував фотографії винищувача Су-27, який 15 грудня розбився в Житомирській області.

«Для Scramble були надані деякі фотографії аварії літака Су-27 в Україні, у якій загинув пілот. На фото ви бачите Су-27 синього кольору, бортовий номер 55, серійний номер 36911021308 з 831-ї гвардійської тактичної авіаційної бригади, що перебуває в полях поряд з аеропортом «Озерне», — йдеться в повідомленні на сторінці у Facebook.

Видання зазначає, що причина катастрофи до цього часу невідома. Ймовірно, пілот не знав про фактичну висоту свого літака. Сам винищувач повністю не зруйнований і він «явно горизонтально ковзав полями».

  • Літак Су-27 розбився 15 грудня в Житомирській області після 30 хвилин польоту, під час заходу на посадку аеродрому «Озерне». Пілот — майор Фоменко Олександр Васильович — загинув.
  • У Повітряних силах ЗСУ заявили, що винищувач виконував навчальний політ у складних погодних умовах. Льотчик мав досвід і підготовку для подібної роботи. Су-27 з бортовим номером «55» був одним з нових літаків свого типу у складі ВСУ (1987 року випуску), а також проходив у 2016 році середній ремонт і капітальний ремонт двигуна. Винищувач за час експлуатації провів у небі 479 годин та здійснив 824 посадки.