«Моя реакція була емоційною та неадекватною». Садовий вибачився за те, що звинувачував Гандзюк у корупції

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Мер Львова Андрій Садовий підтвердив автентичність аудиозапису, на якому звинувачує загиблу радницю мера Херсона Катерину Гандзюк в корупції. Про це він написав у Facebook.

У пʼятницю, 9 листопада, видання «Інформатор» оприлюднило аудиозапис, на якому Садовий стверджує, що Гандзюк «є лідером корупції в міській раді» і дотична до розвалу місцевого осередку «Самопомочі». «Я був у Херсоні, говорив із громадськістю, з підприємцями. Вони просто в шоці! Вони в шоці, як з неї зараз ліплять героя — з людини, яка має бути в ув’язненні», — каже мер Львова на записі.

Садовий визнав, що на аудіо його голос, запис зроблений 27 серпня. «Моя реакція була емоційною і неадекватною після публічних зустрічей із місцевими підприємцями в Херсоні, від яких я і отримав інформацію, про яку йде мова на записі», — написав він

Він приніс вибачення «тим, кого це зараз стосується» і підкреслив, що не був знайомий з Гандзюк особисто. «Доказів, які би підтверджували факти корупції, про які мені говорили в Херсоні, я так і не отримав. Вітаю пана Луценка із «вдалою спецоперацією». Вам вдалось тимчасово відвести увагу від замовників вбивства», — підсумував Садовий.