Тепер автори каналів у Telegram зможуть публікувати платні фото й відео

Автор:
Олександра Опанасенко
Дата:

Тепер автори каналів у Telegram зможуть публікувати платні фото й відео. Для перегляду контенту користувачам треба заплатити певну кількість зірок — це внутрішня валюта Telegram, яка зʼявилася минулого місяця.

Про це повідомила пресслужба месенджера.

Telegram

Творці контенту можуть використовувати зірки, щоб отримати винагороди в криптовалюті Toncoin, яка працює на блокчейні TON, або для реклами свого каналу.

Також після оновленням месенджера користувачі зможуть згортати мінізастосунки в панель внизу екрана. Це дозволить відповідати на повідомлення або робити щось інше у смартфоні, а потім знову повернутися до мінізастосунку й не чекати, доки той завантажиться.

Telegram

Крім того, месенджер запустив глобальний пошук історій за хештегами. Це дозволяє швидко знайти потрібний контент, водночас зберігаючи налаштування приватності. Приховані історії відображатися не будуть — задля безпеки особистої інформації.

  • Нещодавно в Telegram зʼявився перший сервіс для знайомств, розроблений на блокчейні TON. Сервіс гарантує користувачам унікальний досвід знайомств у межах закритої спільноти, безпечне спілкування і можливість монетизувати час, проведений у мінізастосунку.