У Харкові до електропостачання підключили 35% житлових будинків. Відновлювальні роботи тривають

Автор:
Олександра Опанасенко
Дата:

У Харкові приблизно 35% житлових будинків підключили до електропостачання, а до опалення — 50%. Через серйозні пошкодження інфраструктури фахівці не можуть сказати, коли містянам повністю повернуть світло.

Про це повідомив очільник міста Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону.

Терехов зазначив, що відповідні служби працюватимуть всю ніч, щоб підключити харківʼян до тепла. У місті вимкнули вуличне освітлення, не працює електротранспорт — не вистачає потужності для енергоживлення об’єктів.

Зараз водопостачанням забезпечені всі райони міста, гаряча вода є в майже половини харківʼян.

У Харкові зараз зберігається найскладніша ситуація з електропостачанням — «Укренерго» йобленерго працюють над поетапним відновленням живлення за резервною схемою.

  • Росіяни в ніч на 22 березня масовано атакували енергетику України. Окупанти влучили в найбільшу гідроелектростанцію — ДніпроГЕС (Запоріжжя). Запорізька АЕС втратила одну лінію живлення, пошкоджено обладнання теплоелектростанцій. Були удари по обʼєктах енергетики в Харкові, Сумській, Дніпропетровській, Полтавській, Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій та Одеській областях.
  • За словами міністра енергетики Германа Галущенка, це наймасштабніша російська атака на українську енергосистему за останній час, мета якої «спробувати знову, як і минулого року, викликати масштабний збій у роботі».