Тіло Олексія Навального віддали його матері

Автор:
Ліза Бровко
Дата:

Тіло Олексія Навального віддали його матері Людмилі.

Про це повідомила прессекретар Навального Кіра Ярмиш.

Наразі Людмила Навальна перебуває в місті Салехард Ямало-Ненецького автономного округу Тюменської області. Тепер вона поховає сина.

Кіра Ярмиш зазначила, що наразі невідомо, чи перешкоджатиме влада провести похорони так, як цього хоче сімʼя Навального.

Смерть Навального

16 лютого 2024 року Федеральна служба виконання покарань росії по Ямало-Ненецькому автономному округу повідомила, що Олексій Навальний помер у виправній колонії № 3. Служба пише, що нібито під час прогулянки Навальному стало погано, він знепритомнів. На місце прибули медики, але врятувати його не вдалося — 47-річний Навальний загинув.

Тим часом прессекретар Навального Кіра Ярмиш заявила, що не має підтверджень правдивості інформації від ФСВП. Адвокат політика вилітає до колонії. Російські пропагандистські медіа з посиланням на джерела пишуть, що в Навального відірвався тромб.

Лідери країн Заходу одностайно поклали відповідальність за смерть Навального на режим путіна.

  • Олексій Навальний сидів у вʼязниці від 2 лютого 2021 року. Тоді суд відправив його до колонії на 2 роки і 8 місяців у справі «Ів-Роше». У березні 2022 року Лефортівський суд Москви присудив Навальному 9 років колонії суворого режиму за справу про шахрайство і неповагу до суду. Олексій Навальний вважався опозиційним до путіна політиком. Усі судові справи проти нього на Заході вважають політичним переслідуванням.