Віталія Коваля призначили головою Фонду державного майна. Раніше він очолював Рівненську ОДА

Автор:
Олександра Опанасенко
Дата:

Верховна Рада призначила чинного голову Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля новим керівником Фонду державного майна України.

Про це заявив народний депутат від партії «Голос» і перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

За призначення проголосували 279 народних депутатів.

У вересні 2019 року Коваля призначили на посаду голови Рівненської ОДА. До цього він працював у банківській сфері (2004—2006 роки), очолював підприємства в аграрній, транспортній та будівельній галузях (2006—2019 роки). Він є членом Національного олімпійського комітету України, першим віцепрезидентом Федерації греко-римської боротьби України та віцепрезидентом Асоціації спортивної боротьби України.

  • Раніше Фонд держмайна очолював Рустем Умєров. Він працював над початком роботи «зернового коридору», а також займався обміном полонених. Навесні 2022 року Умєров був у складі делегації України, яка взяла участь у кількох раундах переговорів з росією. У вересні 2023 року Умєрова призначили міністром оборони України.