На телеканалі Ахметова «Україна» вийшла перша серія «Різдвяних зустрічей із президентом». «Відверті» відповіді Порошенка в 90 словах

Автор:
Євген Спірін
Дата:

Михайло Палінчак / Петро Порошенко / Flickr

На телеканалі «Україна», який належить бізнесмену Рінату Ахметову, стартував цикл передач «Різдвяні зустрічі з президентом». Як сказано в анонсі, до Петра Порошенка у різдвяну резиденцію приїжджають гості: волонтери, ветерани, священики і ставлять йому «запитання, які цікавлять багатьох українців», а він «відверто відповідає». У першій серії у президента в гостях Вадим Остапчук та Лариса Радкевич — викладачі та підприємці з Донецька, ветерани батальйону «Дніпро-1». Перші 5 хвилин вони розповідають свою історію, а після цього ставлять питання Порошенку. Ключових — три: як він зважився бути президентом під час війни? Як розвивається економіка та армія? Що робити з Донбасом? Гості, які в усьому погоджуються з президентом, відповідями залишилися задоволені. Ось головні тези.

Я вірив у перемогу України. Мені допомогли волонтери. Росія захопила Крим і втратила Україну. Путін нас обʼєднав. Війна створила націю. Армія гартувалася в бою. Санкції діють, Росія стагнує. Світове співтовариство з нами. Ми звільнимо весь Донбас. Ми не купуємо газ у Росії. До нас ідуть інвестори. Ми будуємо заводи. Торгуємо з Європою. Резерви валюти ростуть. Я пишаюся армією. Воєнний стан допоміг. Генерали НАТО нас хвалять і дивуються. Мені хвали не треба. Переселенці повинні голосувати. На «Донбас Арені» будуть матчі «Шахтаря». У Луганську будуть прапори України. Ми все повернемо та відбудуємо.