Основний елемент конструкції пральної машини — це бак (барабан) для одягу. Мотор приєднаний до баку прямим приводом: у них збігаються осі обертання, в конструкції немає передавального ременя або ланцюга, як у старіших моделях — нова конструкція просто надійніша. Бак встановлений на амортизаторах, для того, щоб гасити вібрації. Над баком закріплена сушка, під баком — помпа, яка викачує воду.
Пральна машина прослужить вам багато років — але тільки якщо за нею доглядати. Як це робити — радить фахівець компанії LG
1
Важливо, щоб машина не розгойдувалася під час прання — для цього її передовсім слід рівно встановити на підлозі. У конструкції машинки є амортизатор і обважнювачі — але самі по собі вони не допоможуть.
Переконайтеся, що пральна машина стоїть рівно. Зробити це просто, навіть якщо у вас немає будівельного «рівня» — не гірше працює додаток для мобільного телефону, ви знайдете версії і для iOS, і для Android. Покладіть телефон на верхню кришку машини і вирівняйте її, змінюючи висоту ніжок (для цього на ніжках стоять спеціальні шайби).
2
Не перевантажуйте машину: не варто закладати в неї скатертину, портьєру і постільну білизну одночасно, хоч якою б потужною вона була. Не варто прати в машинці кросівки або спортивні сумки з металевими пряжками — так ви можете пошкодити внутрішню поверхню барабана.
Пральні машини LG — це інновації, надійність і легкість користування. Ось що вони вміють
Інтелектуальна система AI DD визначає вагу та характеристики тканини, її щільність та м’якість. Вона підбирає окремий алгоритм прання для кожного типу тканини.
Система розпилення води TurboWash360 за допомогою 4 форсунок рівномірно змочує білизну та розщеплює мийний засіб, скорочуючи цикл прання до 39 хвилин.
Технологія ThinQ дає змогу керувати машиною за допомогою смартфону, відстежувати витрати води і електрики.
Сушка із технологією LG Steam+ видаляє до 99,9% побутових алергенів.
3
Прання за низьких температур береже одяг, але з цієї ж причини на внутрішній поверхні барабана може утворитися бактеріальний наліт, який дає неприємний запах. Щоб його позбутися — запустіть цикл прання на 90 °С, без одягу. Замість порошку використовуйте спеціальний очищувач: він коштує 50—120 гривень. Якщо можете — не економте і купіть дорожчий очищувач.
4
Після прання не залишайте надовго вологі речі в барабані — це може нашкодити і речам, і барабану. Заодно не зачиняйте дверцята машини після того, як вийняли з барабана чистий одяг. Так внутрішня поверхня барабана висохне швидше.
5
Якщо ви дотримуєтеся попередньої поради — на обідку гумової манжети буде накопичуватися пил і часточки тканини від ваших рушників і підлогового килимка. Протирайте манжету вологою ганчіркою раз на тиждень, під час загального прибирання.
6
Регулярно очищуйте контейнери, куди ви заливаєте (або засипаєте) засіб для прання і помʼякшувач тканини. Якщо цього не робити — рано чи пізно на внутрішніх стінках збереться бактеріальний наліт.
7
Регулярно очищуйте фільтр, через який машинка зливає воду. Якщо цього не робити, то всередині машинки будуть накопичуватися мікрочастинки тканини. Звичайні ледачі смертні перевіряють фільтр раз на один-два місяці, самураї чистоти роблять це після кожного прання. Не нехтуйте цією порадою, особливо, якщо у вас є домашні тварини: їхня шерсть неминуче забʼє фільтр.
8
Почистили фільтр? Тепер погляньте на задню панель, туди, де до машини під’єднані шланги наливу — чи немає в них тріщин або нальоту іржі.