Посол спростував інформацію, що Зеленському відмовили у візиті до Ізраїлю

Автор:
Софія Телішевська
Дата:

Інформація про те, що ізраїльська влада відмовила президенту Володимиру Зеленському у візиті, є спекуляцією. Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук повідомив, що Україна не зверталася до Ізраїлю з проханням про візит.

Про це він заявив в інтервʼю ізраїльському «Найкращому радіо».

«Це спекулятивні розмови, які ніяк не повʼязані з нашими взаєминами. Не було офіційного звернення Зеленського. Я впевнений, що під час наступного міжнародного турне така можливість буде — ізраїльський уряд не має жодних заперечень», — сказав дипломат.

Корнійчук додав, що можливості пересування Зеленського в ситуації повномасштабної війни дуже обмежені, а про його візити до різних країн повідомляють уже після прибуття.

«Може це трохи дивно для ізраїльських журналістів, але, на мою думку, це логічно. У ситуації війни добре і правильно, коли ми дізнаємося про пересування Зеленського, коли він сходить із трапу літака у тій країні, куди він прибуває. Тому дипломати та політики у такому разі не обговорюють, коли і куди приїде Зеленський», — наголосив посол.

  • 16 жовтня ізраїльські ЗМІ писали, що президент України Володимир Зеленський просив дозволу на візит до Ізраїлю на знак солідарності, і йому нібито відмовили в цьому.