Сара Джессіка Паркер продюсуватиме документальний фільм про українських артистів балету

Автор:
Софія Телішевська
Дата:

Американська акторка Сара Джессіка Паркер продюсуватиме документальний фільм Front Row про українських артистів балету.

Про це повідомляє Variety.

«‎Перший ряд» / Front Row розповість про життя групи українських танцюристів в еміграції у складі балетної трупи United Ukrainian Ballet. Після одного з виступів, виконання версії «Жизель» Олексія Ратманського у Вашингтоні, один із провідних артистів Алексіс потоваришував з Олександром, фронтовиком, який втратив обидві ноги в бою проти росіян. Зрештою, герой приєднується до балетної трупи.

«Надати цим танцюристам міжнародну платформу, щоб вони могли розповісти свої історії через силу, красу та жорстокість балету, — велика честь», — каже Паркер, яка нині є віцеголовою ради директорів Нью-Йоркського міського балету.

«Перший ряд» описують як історію про нещастя, яке принесла війна, та стійкість. У фільмі показують відеорозмови між танцюристами та їхніми сімʼями в Україні та приділяють увагу глибокому відчуттю провини «‎тих, хто вижив» серед танцюристів.

Очікується, що документальний фільм завершать у 2024 році.

  • Сара Джессіка Паркер — американська акторка, продюсерка та модель. Виконавиця ролі Керрі Бредшоу в серіалі «Секс і місто». Чотириразова лауреатка премії «Золотий глобус» за найкращу жіночу роль у комедійному серіалі, дворазова лауреатка премії «Еммі».