У ЄС хочуть дозволити чиновникам і депутатам брати на роботу домашніх тварин

Автор:
Анна Холоднова
Дата:

У Європейській комісії розглядають можливість дозволити чиновникам і депутатам приводити домашніх тварин на роботу.

Про це пише Politico.

«Щодо присутності собак у наших приміщеннях, Комісія вивчає присутність домашніх тварин і організує пілотні заходи, куди співробітники зможуть приходити зі своїми домашніми тваринами», — зазначив комісар з питань бюджету та адміністрації Йоганнес Ган.

Наприкінці листопада 2022 року група депутатів Європарламенту офіційно звернулася до Комісії з проханням дозволити домашнім тваринам перебувати на робочих місцях. На їхню думку, це покращить психічне здоровʼя співробітників.

Також ініціатори попросили створити спеціальні простори зі сміттєвими баками і пакетами для відходів. Крім того, депутати Європарламенту запропонували Єврокомісії заохочувати працівників брати безпритульних собак.

  • Американські президенти живуть у Білому домі зі своїми улюбленцями вже понад сто років. Традиція переривалася лише на час президентства Дональда Трампа. Президент США Джо Байден переїхав до Білого дому разом із двома своїми собаками. У подружжя Байденів були дві німецькі вівчарки — Чемп і Мейджор. Останнього у 2018 році вони взяли з притулку у штаті Делавер. У 2021 році Джо та Джилл Байден оголосили про смерть Чемпа. Собака прожив у родині 13 років.