На «Берлінале» покажуть фільм Шона Пенна про війну в Україні

Автор:
Софія Телішевська
Дата:

На Берлінському міжнародному кінофестивалі покажуть фільм «Суперсила», який режисер Шон Пенн знімав в Україні від початку російського вторгнення.

Спеціальний показ стрічки припаде на річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну.

У стрічці йдеться про життя України після початку повномасштабної війни. Спершу документальний фільм задумувався як портрет Володимира Зеленського, але врешті став оспівуванням духу українського народу.

«Реальність змусила документальну стрічку перетворитися на щось менш комфортне та більш значуще», – каже художній керівник кінофестивалю Карло Чатріан.

Також Чатріан уточнив, що цього року на «Берлінале» буде багато синього та жовтого, а рішення показати на фестивалі «Суперсилу» частково викликане тим, що кінофестиваль відбуватиметься в першу річницю повномасштабної війни в Україні.

Берлінський кінофестиваль пройде з 16 до 26 лютого 2023 року.

  • Шон Пенн — один з найтитулованіших американських сучасних акторів. Він двічі отримував «Оскар» за найкращу чоловічу роль і є лауреатом трьох найбільших кінофестивалів світу: Каннського, Берлінського та Венеційського. Свої «Оскари» Пенн отримав за головні ролі у фільмах «Таємнича річка» та «Гарві Мілк».