РосЗМІ: Процедура анексії українських територій може тривати 12 днів

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Процедура анексії українських територій росією може тривати 12 днів.

Про це пише Meduza.

Після завершення «референдумів» про приєднання до росії» путін має визнати «незалежність» окупованих Запорізької та Херсонської областей, як це було 21 лютого з окупованими Донецькою і Луганською областями.

Потім рф хоче укласти «міжнародні договори» з окупаційними адміністраціями, які путін планує передати на ратифікацію до парламенту разом із законопроєктами про прийняття «нових субʼєктів».

Напередодні речниця верхньої палати валентина матвієнко заявила, що питання входження до складу рф українських територій хочуть розглянути 4 жовтня.

  • 27 вересня очільники окупаційних адміністрацій на захоплених росією землях почали оголошувати результати своїх псевдореферендумів за включення цих територій до складу рф. Так, за включення «лнр» до складу рф нібито проголосували 98,42% жителів, окупованої частини Запорізької області — 93,11%, окупованої частини Херсонської області — 87,05%, самопроголошеної «днр» — 98,69% жителів.
  • Низка країн заявила, що не визнає результатів цих псевдореферендумів, росії пообіцяли санкції. Українська влада теж наголошувала, що ЗСУ продовжать звільняти захоплені території та псевдореферендуми нічого не змінять.