МВС: До навчального року в офлайн-режимі готові понад 50% шкіл

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

В Україні трохи понад 50% шкіл готові до відновлення навчального процесу в офлайн-режимі.

Про це в ефірі національного марафону заявив заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

За словами Єніна, найкраща ситуація з підготовкою навчальних закладів до навчання в офлайн-форматі у Чернівецькій, Закарпатській та Львівській областях. Там укриттями забезпечені майже 80% навчальних закладів.

Найгірша ситуація з гарантуванням безпеки навчального процесу в Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській та Сумській областях.

  • Раніше міністр освіти Сергій Шкарлет заявив, що наразі в Україні приблизно 41% закладів освіти мають можливість розпочати навчання у традиційному форматі — офлайн.
  • Освітній омбудсман Сергій Горбачов заявив, що більшість батьків хочуть залишити дистанційну форму навчання з 1 вересня. Також у школах досить низький показник обладнаних сховищ.
  • Уряд рекомендує школам розпочати з 1 вересня навчання в офлайн-форматі, а університетам, крім перших курсів, — з 15 серпня. Місцева влада повинна організувати навчання з евакуації учнів до сховищ та уроки з безпеки, створити візуалізацію шляху до укриттів, забезпечити у сховищах всі умови для перебування та навчання. Також у кожному освітньому закладі має бути тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації.