У Краматорську та Словʼянську на три дні зупинять рух громадського транспорту

Автор:
Софія Телішевська
Дата:

На частині території Донецької області вводять додаткові обмеження в період з 23 до 25 серпня. Жителям регіону заборонили проводити масові заходити, а в Краматорську та Словʼянську зупинять рух громадського транспорту.

Про це повідомляє мер Краматорська Олександр Гончаренко та керівник Словʼянської ВЦА Вадим Лях.

Влада попередила про можливі провокації та обстріли з боку окупантів на День прапора та День Незалежності.

У Краматорську та Словʼянську з 23 серпня не буде курсувати громадський транспорт, зупиняється робота підприємств, торгових точок, відділень пошти та банків.

Також у ці дні не будуть видавати гуманітарну допомогу та відтерміновують усі евакуаційні рейси. Рятувальники, поліція та медики будуть працювати в посиленому режимі.

  • Міська влада Києва також закликає мешканців міста цього тижня бути особливо пильними і після сигналу повітряної тривоги одразу йти в укриття. У найближчі дні можливі загрози нанесення військами рф ракетно-бомбових ударів по центрах прийняття рішень, військових об’єктах, об’єктах оборонної промисловості, критичної інфраструктури та розташованих поруч житлових масивах, а також об’єктах, що забезпечують життєдіяльність населення, під час відзначення Дня державного прапора України та Дня Незалежності України.