У Харківській області російські окупанти зафільмували свої злочини на вкрадений телефон. Записи знайшли у хмарному сховищі

Автор:
Анна Холоднова
Дата:

У селі Циркуни Харківської області російські військові заселилися у дім місцевої мешканки, викрали її телефон та знімали на нього свої злочини. Записи зʼявилися у хмарному сховищі, і поліції вдалося ідентифікувати окупантів.

Про це повідомив керівник Слідчого управління поліції у Харківській області Сергій Болвінов.

Росіяни зламали двері у помешканні, викрали техніку і одяг, включно зі спідньою білизною. І, звісно, поцупили пральну машину. Свої злочини окупанти знімали на мобільний телефон, але хмарне сховище не відключили. У Google-сховищі власниці почали зʼявлятися фото та відео невідомих чоловіків у військовій формі, які пиячили та розважались у її домі. Жінка, яка у той час була за кордоном, звернулася до поліції.

За словами керівника Харківської поліції, найбільше російських окупантів здивувала пляшка алкоголю зі скорпіоном та змією всередині.

«Більшість цих рашистів вже встановлені. Цікаво те, що вони родом з великих міст — Москва, Курськ, Нижній Новгород. Тобто, вони мали раніше бачити пляшки з алкоголем та пральні машинки», — написав Болвінов.

Він показав, що росіяни назнімали на вкрадений телефон:

  • Раніше російський окупант, який пограбував одну з квартир у місті Ірпінь Київської області, зробив селфі на камеру Polaroid і залишив знімок. Штучний інтелект розпізнав його обличчя та допоміг ідентифікувати особу.