Чоловік, який намагався підпалити Офіс омбудсмана, отримав пʼять років позбавлення волі

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Печерський районний суд Києва засудив до 5 років позбавлення волі чоловіка, який намагався підпалити Офіс омбудсмана та Касаційний кримінальний суд. Він кинув «коктейль Молотова» в будівлю Офісу омбудсмана, а потім підпалив двері суду.

Про це пише Київська міська прокуратура у своєму Telegram-каналі.

«Вироком Печерського районного суду міста Києва чоловіку призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Також судом задоволено цивільні позови державних установ на суму майже 100 тисяч гривень, які підлягають стягненню з обвинуваченого», — йдеться у повідомленні.

Засудженим є 51-річний уродженець Херсонщини. Судово-психіатрична експертиза визнала чоловіка осудним.

  • 26 серпня 2021 року в центрі столиці, на вулиці Інститутській, невідомий чоловік кинув «коктейль Молотова» в офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини. На той момент омбудсменом була Людмила Денісова. Також чоловік намагався підпалити вхід до будівлі Верховного суду (а саме Касаційного кримінального суду).
  • Через декілька днів суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою. Прокурори уточнили, що мотивом чоловіка було невдоволення тим, як державні органи повільно розглядали його звернення.