Зеленский заявив, що у Київській області знайшли ще одне масове поховання на 900 тіл. У Нацполіції і ОП це частково спростували

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю для польських ЗМІ заявив, що на Київщині правоохоронці знайшли ще одне масове поховання вбитих цивільних.

За словами президента, у могилі знайшли 900 тіл на території, яка була під російською окупацією в березні. Він не сказав, що це за місце і де воно розташоване.

Зеленський акцентував увагу на тому, що російські війська замітали сліди злочинів, на що вказують факти спалення людей у пересувних крематоріях.

Він додав, що всі винні обов’язково будуть покарані. «Хтось буде чекати на міжнародний суд, а хтось буде чекати, як то кажуть, ночі. Ось і все», — заявив президент.

В Нацполіції пізніше заявили, що не мають інформації про братську могилу з 900 тілами. У коментарі «Суспільному» речниця Ірина Прянішнікова сказала, що президент Зеленський обмовився або мав на увазі загальну статистику по загиблих.

В коментарі «Українській правді» речник президента Сергій Никифоров уточнив, що 29 квітня справді знайшли ще одне масове поховання на Київщині, але 900 загиблих — це загальна кількість знайдених тіл в області.

  • Братські могили на Київщині після звільнення територій від окупантів знаходили у Бучі. В Ірпені, Макарові, Бородянці та інших містах росіяни розстрілювали цивільних прямо на вулицях.