Домагання в університеті імені Карпенка-Карого: викладач Володимир Талашко написав заяву на звільнення

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Народний артист України, викладач Київського університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого Володимир Талашко написав заяву на звільнення за власним бажанням після того, як у серпні 2021 року його публічно звинуватили у сексуальних домаганнях.

Про те, що Талашко більше не викладатиме на кафедрі режисури, повідомила актриса Вікторія Муштей, яка однією з перших розповіла про домагання.

«Битва виграна. Талашко написав заяву за власним бажанням та викладати в університеті не буде. Тепер є прецедент офіційного розслідування харасменту у творчому виші та успішна його розвʼязка», — написала вона у Facebook.

При цьому Муштей заявила, що внутрішнє розслідування університету затягують. Група, яка займається цим питанням, так і не звʼязалася з нею. За її словами, група працюватиме до 31 грудня.

  • 8 серпня сценарист Богдан Ірвін оприлюднив дві історії колишніх абітурієнток Київського університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. Жінки розповіли про сексуальні домагання з боку викладача цього вишу Володимира Талашка. Після цього про домагання з боку Талашка розповіли ще кілька студенток та журналістка Ірина Сампан, яка брала у нього інтервʼю.
  • Сам Талашко всі звинувачення заперечував. В університеті заявили, що його усунуть від роботи на час дії робочої комісії, яка має перевірити інформацію про домагання.