Репер Емінем відкрив ресторан спагеті. Перші замовлення він видавав сам

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Американський репер Емінем відкрив свій ресторан Momʼs Spaghetti в рідному місті Детройт (штат Мічиган). Він сам видав перші 10 замовлень і сфотографувався з відвідувачами.

Про це повідомляє місцеве видання The Detroit News.

Назва ресторану — відсилка до рядку з пісні “Lose Yourself” про напади нудоти перед реп-баттлом: «Його долоні спітнілі, коліна слабкі, руки важкі. На його светрі вже блювота, мамині спагеті».

Черга за спагеті вишикувалася на кілька кварталів ще до відкриття закладу. Коли перший десяток відвідувачів покликали до вікна видачі, порцію «маминих спагеті» їм подав сам репер. Його поява на відкритті стала сюрпризом — про це не повідомляли заздалегідь.

Меню закладу: «мамині спагеті» ($9), «мамині спагеті з фрикадельками» ($12) і «спагеті-сендвіч» ($11). Шеф-кухар розповів, що соус переробляли кілька разів, адже він був занадто «ресторанним», а заклад хотів, аби на смак страва була як «найкраща вчорашня паста і соус із банки».

Інтерʼєр заклад нагадує невеликий магазин із полицями з цукерками, чіпсами та запальничками. Поруч також відкрився трейлер із мерчем Емінема — футболками, склянками, толстовками, вініловими альбомами і касетами, які випустили обмеженим тиражем.