«Шахтар» переміг «Динамо» в матчі за Суперкубок України

Олексій Ярмоленко

Донецький «Шахтар» переміг київське «Динамо» в матчі за Суперкубок України з футболу.

Матч у Києві завершився з рахунком 3:0.

На початку матчу «Динамо» мало кілька моментів. На 11-й хвилині після удару Владислава Супряги гірників врятувала стійка воріт, а вже за кілька хвилин удар від Віталія Буяльського парирував Андрій Пятов.

Але на 30-й хвилині саме «Шахтар» відкрив рахунок — після удару головою Лассіни Траоре м’яч від штанги залетів у ворота. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0 на користь гірників.

У другому таймі «Динамо» відразу активно почало пресувати суперника, за що і поплатилося. На 54-й хвилині після контратаки гірників Траоре оформив дубль.

А вже на 61-й хвилині «Шахтар» довів рахунок до розгромного. Кияни знову пропустили контратаку, й Алан Патрік забив третій м’яч гірників.

«Динамо» мало ще кілька небезпечних моментів, але їхні удари проходили повз ворота Андрія Пятова. Матч так і закінчився з рахунком 3:0.