В Ухані вперше з червня виявили сім випадків COVID-19. Тепер влада протестує усе населення міста

Автор:
Софія Телішевська
Дата:

Влада Китаю протестує усе населення китайського Уханя на можливу наявність COVID-19 після того, як в місті напередодні виявили сім випадків коронавірусу.

Про це повідомляє видання Global Times.

Саме Ухань став першим відомим осередком поширення коронавірусу COVID-19, однак у місті з населенням у понад 11 мільйонів осіб нових випадків хвороби не виявляли з червня 2020 року.

Наразі влада запровадила локдаун у районі міста, де виявили інфікованих. Там припинили заняття у школах і навчальних закладах, а в метро підвищили заходи безпеки, деякі станції закрили зовсім.

Міські супермаркети запасаються продовольством, щоб уникнути дефіциту та підтримати стабільні ціни.

Влада також сприяє прискоренню вакцинації вчителів та учнів. Поширення вірусу повʼязують з циркулюванням штаму «Дельта».

  • Китай відмовився брати участь у запропонованому Всесвітньою організацією охорони здоровʼя (ВООЗ) другому етапі розслідування походження COVID-19. Пекін вважає, що формулювання плану розслідування ВООЗ «ігнорують здоровий глузд і кидають виклик науці».
  • Походження вірусу SARS-CoV-2 досі залишається спірним. ВООЗ планувала перевірити лабораторії в Ухані, поруч з якими, імовірно, були зареєстровані перші випадки зараження коронавірусом. Китай заперечує розробку COVID-19, а в Уханьському інституті вірусології стверджують, що вірус виник природним шляхом.
  • Вважається, що коронавірус уперше зʼявився на гуртовому ринку в місті Ухань у кінці 2019 року. Журналісти назвали першу людину з підтвердженим коронавірусом — це жінка, яка продавала креветки на ринку морепродуктів «Хуанань». 23 січня 2020 року Ухань став першим у світі містом, яке повністю ізолювали через спалах коронавірусу.