Суд відхилив клопотання Вайнштейна щодо скасування трьох з 11 звинувачень. Кінопродюсеру досі загрожує 140 років вʼязниці

Автор:
Софія Телішевська
Дата:

У Лос-Анджелесі суд відмовився скасувати три пункти обвинувачення у справі голлівудського кінопродюсера Харві Вайнштейна. Клопотання раніше подавали адвокати продюсера.

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Харві Вайнштейн не визнав себе винним у зґвалтуваннях на новому процесі по його справі, а захист стверджував, що у низці епізодів вже минув термін давності.

Відносно одного з трьох пунктів термін давності дійсно закінчився, тому суд дозволив прокуратурі просто перекваліфікувати звинувачення.

  • Харві Вайнштейна, якого колись вважали однією з найвпливовіших осіб у Голлівуді, визнали винним у сексуальних домаганнях і насильстві щодо понад 80 жінок, зокрема таких зірок, як Анджеліна Джолі та Ешлі Джадд. Його також звинувачували в секс-торгівлі та хижацькому сексуальному насильстві (predatory sexual assault), за які йому загрожувало довічне увʼязнення.
  • Вайнштейна засудили до 23 років позбавлення волі 11 березня 2020 року. Адвокати просили для нього 5 років, стверджуючи, що строк у 23 роки для їхнього клієнта зі слабким здоровʼям де-факто є довічним. Того ж дня суд Нью-Йорка розкрив низку документів у справі Вайнштейна.
  • 21 липня голлівудського кінопродюсера Харві Вайнштейна екстрадували з Нью-Йорка до Лос-Анджелесу за звинуваченням у сексуальному насильстві — йому загрожує до 140 років вʼязниці.