Рятувальники припинили пошуки вцілілих після обвалу будинку в Маямі. Майже сто людей вважаються зниклими безвісти

Автор:
Софія Телішевська
Дата:
Рятувальники припинили пошуки вцілілих після обвалу будинку в Маямі. Майже сто людей вважаються зниклими безвісти

Twitter / Florida Task Force 2 US&R

Рятувальники відмовилися від подальших пошуків вцілілих після обвалу багатоквартирного будинку у Флориді. Кількість підтверджених жертв зупинилася на позначці 54.

Про це повідомляє Reuters.

«Наразі ми справді вичерпали всі варіанти, доступні нам у пошуково-рятувальній місії», — заявила мер округу Маямі-Дейд Даніелла Левін Кава і пояснила, що тепер рятувальники зосередяться на спробах вилучити тіла загиблих з-під завалів.

Перед цим представник місцевих рятувальних служб Рей Джадалла сказав родичам людей, що перебувають під уламками, що знайти живих він більше не сподівається.

Загалом відомо про 53 жертви, однак 86 осіб досі вважаються зниклими безвісти.

За даними рятувальників, багато жертв, знайдених у завалах, були у своїх ліжках. Живих людей з-під уламків не дістали.

Слідство ще не встановило, що саме спричинило обвал багатоквартирного будинку на березі моря, побудованого 40 років тому. У 2018 році інженерний звіт виявив низку структурних недоліків, які наразі детально вивчають правоохоронці.

Після обвалу влада в інших містах почала перевіряти старі хмарочоси, аби пересвідчитися, що суттєві структурні хиби не залишилися поза увагою.

  • 24 червня біля Маямі обвалилась частина 12-поверхової будівлі. За словами офіційних осіб, у будівлі було понад 130 квартир, з яких близько 80 були зайняті. Приблизно половина завалилася.
  • Завали будинку досі розбирають. Рятувальники знайшли тіла 24 загиблих, понад 120 людей досі вважаються зниклими безвісти. Через ураган «Ельза» рятувальникам довелося підірвати вцілілу частину будинку.