Австрія відкрила кордони для вакцинованих українців. Вона визнала всі препарати, якими щеплюють в Україні

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
Австрія відкрила кордони для вакцинованих українців. Вона визнала всі препарати, якими щеплюють в Україні

Marco Verch Professional Photographer / Flickr

Австрійська влада дозволила в’їзд у країну повністю вакцинованим туристам, які отримали щеплення сертифікованими ВООЗ або ЄС препаратами.

Про це у своєму Twitter написав очільник МЗС України Дмитро Кулеба.

Це означає, що в Австрію можна в’їхати після вакцинації препаратами від Pfizer, AstraZeneca/Covishield, Johnson & Johnson, Moderna, Sinopharm і Sinovac. Усі вакцини, якими щеплюють від коронавірусу в Україні, є в цьому переліку.

В’їзд буде дозволено лише за наявності сертифікату про повну вакцинацію — тобто після дати введення другої дози має пройти не менше 14 і не більше 270 днів.

Водночас в’їхати можна буде і без вакцинації, але для цього потрібно буде попередньо зареєструватися та відсидіти на карантині. Також доведеться здати ПЛР-тест або надати довідку про одужання від коронавірусу протягом останніх 180 днів.

  • Нідерланди дозволили вʼїзд особам, які вакциновані дозволеними в Європейському Союзі вакцинами від коронавірусу, а також препаратами Covishield і CoronaVac.
  • З 7 червня Іспанія почала приймати туристів, які повністю вакцинувалися від коронавірусу, зокрема препаратами від Sinopharm і Sinovac.