Аналітичний та інформаційний відділи фракції «Слуга народу» підготували для депутатів ефірні тези
Тези — це не темники, а нормальна світова практика. Так політичні сили намагаються реалізувати політику one voice — «єдиного голосу».
, де радять, як коментувати штраф для мережі АЗС з групи «Приват» — «це черговий цілком конкретний факт, який заперечує звинувачення на адресу влади в якомусь підграванні інтересам Ігоря Коломойського».
Документ з ефірними тезами для «слуг» опинився в розпорядженні «Бабеля».
Депутатам також радять казати, що за чинної влади активізувалися розслідування діяльності у ПриватБанку — його колишні топменеджери отримали підозри, а також є змістовна робота Антимонопольного комітету (АМКУ), який і наклав «відчутні» штрафи на компанії, що входять до групи «Приват»
Підконтрольна олігарху Ігорю Коломойському.
.
Нагадаємо, 30 березня комітет повідомив, що оштрафував мережі заправок з групи «Приват» на 4,7 мільярда гривень за «антиконкурентні узгоджені дії» під час встановлення цін на паливо у 2016 році. У всій мережі продавали бензин і дизельне пальне марки Keropur ENERGY (ексклюзивна марка «Укртатнафти»
Українська нафтопереробна компанія, один з найбільших виробників нафтопродуктів в Україні. Компанія володіє найбільшим нафтопереробним заводом країни, який розташований у Кременчуку.
) і в мережі одномоментно встановили однакові ціни — незалежно від бренду АЗС і регіону. Координував ці дії «центр» у Дніпрі.
Антимонопольний комітет також встановив, що зокрема «Укрнафта»
«Укрнафта» — найбільша нафтовидобувна компанія України, видобуває понад 86% нафти в державі. Контрольним пакетом акцій володіє «Нафтогаз» (50% + 1 акція «Укрнафта»), ще 42% належать структурам Коломойського.
закуповувала в «Укртатнафта» бензин і дизельне паливо за цінами вищими, ніж аналогічні імпортні.