День безпеки в Інтернеті: Google радить, як себе захистити

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Videvo

З нагоди дня безпечного Інтернету, який щорічно відзначають 9 лютого, компанія Google дала поради користувачам, як краще захистити свої облікові записи від шахраїв. Ось декілька простих дій, які можна виконати просто зараз, щоб краще захистити свої дані в мережі.

Перевірка безпеки Google. Це не тільки посилить безпеку під час використання Google, там також є персоналізовані поради, які допоможуть покращити захист у мережі та покажуть, на яких сайтах і програмах ви зареєструвались. Ось посилання.

Унікальні паролі для облікових записів. Використання одного і того ж пароля для входу до декількох акаунтів збільшує небезпеку. Для кожного має бути свій унікальний. Це можна зробити в менеджері паролів (переглянути наявні, змінити або видалити паролі).

Перевірка збережених паролів. Тут можна дізнатись, чи їх не зламали, наскільки вони надійні та чи всі паролі унікальні.

Двоетапна перевірка — таким чином можна захистити обліковий запис. Коли ви входитимете в обліковий запис Google, потрібно буде вводити пароль і код підтвердження. Таким чином, навіть якщо хтось дізнається ваш пароль, цього буде недостатньо, щоб увійти в обліковий запис.

Оновлення програмного забезпечення. На всіх пристроях має бути найновіша версія ПЗ, деякі програми оновлюються автоматично. В інших службах, які надсилають сповіщення, коли настає час для оновлення, не натискайте «нагадати мені пізніше» — краще одразу оновіть.

  • Компанія Google анонсувала низку нових функцій, які допоможуть спростити дистанційне навчання у сервісі конференц-звʼязку Google Meet. Відтепер у мозаїчному форматі Google Meet зможуть брати участь до 49 учасників — інтерфейс буде схожим на Zoom. У вересні компанія також інтегрує у Meet свою цифрову дошку Jamboard, а в жовтні додасть можливість розмивати або замінювати фон.