Снігопади в Україні: «Укравтодор» заборонив рух вантажівок і пасажирських автобусів в Одеській області

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
Снігопади в Україні: «Укравтодор» заборонив рух вантажівок і пасажирських автобусів в Одеській області

Дівєєв Сергій / УНІАН

Державне агентство автомобільних доріг заборонило рух вантажівок і пасажирських автобусів дорогами Одеської області через сильну хуртовину.

Про це повідомляє пресслужба «Укравтодору».

Крім того, забороняється рух будь-якого транспорту на ділянках доріг М-15 Одеса — Рені (на Бухарест) і М-16 Одеса — Кучурган (на Кишинів).

Рух перекривається у зв’язку з погіршенням погоди: сильний снігопад, який супроводжується поривчастим вітром 15—20 м/с, хуртовинами, відсутністю видимості та температурою повітря до -1 °С.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій попередили, що через активізацію циклону над півднем України до кінця доби 27 січня і протягом доби 28 січня в Одеській та Миколаївській областях прогнозують рясний снігопад — приріст снігового покриву сягне 30—40 см, посилення швидкості вітру до 15—20 м/с, сильну хуртовину, снігові замети, налипання мокрого снігу (ІІІ рівень небезпеки, червоний). У цих областях вранці вже випало 2—10 см снігу.

  • У Міністерстві освіти і науки України порадили керівникам закладів освіти Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей підготуватися до можливого переведення дітей на дистанційну форму навчання через ускладнення погодних умов.