Нардеп Беленюк отримав золоту медаль на міжнародних змаганнях з боротьби у Хорватії

Олексій Ярмоленко

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Жан Беленюк здобув золоту медаль на міжнародних змаганнях із греко-римської боротьби.

Про це він написав у своєму Instagram.

«Я сумував за цими емоціями. Перший старт за півтора року», — зазначив Беленюк.

Він також підкреслив, що до літньої олімпіади в Токіо ще є багато роботи.

Окрім Беленюка, який отримав золоту медаль у категорії до 87 кг, також перемогу здобув українець Парвіз Насібов у категорії до 72 кг. А в категорії до 82 кг Ярослав Фільчаков посів третє місце. У загальному командному заліку збірна Україна посіла третє місце, на другому опинилася збірна Швеції, а на першому — збірна Туреччини.

• 8 січня депутат Верховної Ради Жан Беленюк повідомив, що вирішив відновити спортивну карʼєру у греко-римській боротьбі.
  • Беленюк — дворазовий чемпіон світу та срібний призер Олімпійських ігор. У липні 2019 року був обраний до Верховної Ради за списком «Слуги народу».