Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться вже 5 січня. Кожен учасник зможе вибрати лише один предмет

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен учасник цього року зможе вибрати лише один предмет, щоб скласти пробне ЗНО.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства освіти і науки.

Зареєструватися для участі можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня.

Вартість тестування, як порівняти з минулим роком, підвищили. У Міносвіти це повʼязують зі зменшенням очікуваної кількості тестувань і збільшенням оплати праці педагогів. Вартість різнитиметься за регіонами й коливатиметься від 195 до 255 гривень.

Водночас, додають у відомстві, у 2021 році учасники матимуть додаткові можливості. Кожен з них зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.