В окупованому Криму почали «вакцинацію» медиків від коронавірусу — російським препаратом «Супутник V»

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
В окупованому Криму почали «вакцинацію» медиків від коронавірусу — російським препаратом «Супутник V»

В окупованому Криму 15 грудня розпочалася «масштабна вакцинація» від коронавірусу. Перших російським препаратом «Супутник V» будуть прищеплювати медиків.

Про це повідомляє видання «Крим.Реалії».

«Сьогодні в Криму починається вакцинація. Кількість вакцини, яка надійшла на сьогоднішній день в республіку, дозволяє забезпечити вакцинацію 500 осіб. Сьогодні планується прищепити 30—50 осіб. Найближчим часом додатково на Крим і Севастополь надійде ще близько однієї тисячі доз вакцини. В першу чергу будуть робити щеплення медичним працівникам з групи ризику, які працюють з коронавірусними пацієнтами», — заявив «глава» Криму Сергій Аксьонов.

Список тих, кому будуть робити щеплення, буде розширюватись у міру надходження вакцини.

У листопаді росіяни повідомляли, що клінічні дослідження вакцини «Супутник V» показали її ефективність у 91,4% на 28 день після першої інʼєкції, на 42-й день після першої інʼєкції вона перевищує 95%. Препарат ще не пройшов усі етапи випробувань — третій досі триває.

Речник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що президент Росії не буде вакцинуватись «Супутником V»: «У нас же не розпочалася ще широка вакцинація. І як доброволець, звісно, глава держави не може брати участі у вакцинації».

Нагадаємо, 27 листопада Росія почала масову вакцинацію армії «Супутником V», щеплення отримають 400 тисяч військових. А з 7 грудня почали масово вакцинувати населення.