Волонтерка Маруся Звіробій стане кандидаткою від «ЄС» на довиборах у Раду від 87 округу

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Волонтерка Маруся Звіробій стане кандидаткою від «ЄС» на довиборах у Раду від 87 округу

Facebook / Маруся Звіробій

Українська волонтерка, інструктор навчального центру Десантно-штурмових військ Маруся Звіробій (Олена Самбул) стане кандидаткою від партії «Європейська Солідарність» на довиборах народного депутата у 87-му окрузі на Івано-Франківщині.

Про це йдеться на сайті партії.

Довибори в одномандатному окрузі відбудуться 28 березня 2021 року. Колишній нардеп «Слуги народу» від цього округу Зіновій Андрійович склав мандат, оскільки його обрали на посаду міського голови міста Надвірна на Івано-Франківщині.

Чим відома Маруся Звіробій? 26 жовтня 2019 року президент Володимир Зеленський здійснив візит в Золоте Луганської області та зустрівся з добровольцями. Спілкування було дуже емоційним. Поведінка президента дуже обурила Софію Федину і волонтерку Марусю Звіробій, які в той же день записали і виклали у Facebook відео, в якому з використанням ненормативної лексики розкритикували поведінку Зеленського.

«Ти там частіше їздь, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве», — говорить на відео Звіробій, звертаючись до Зеленського. «Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли», — продовжила її слова Софія Федина.

1 листопада 2019 року ДБР порушило провадження проти них за висловлювання на адресу президента. 6 лютого 2020 року ДБР повідомило про підозру Звіробій у погрозах Зеленському.