Волинська облрада на таємному голосуванні висловила недовіру главі ОДА Погуляйку. Рішення передадуть Зеленському

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Волинська облрада на таємному голосуванні висловила недовіру главі ОДА Погуляйку. Рішення передадуть Зеленському

Ліворуч — Юрій Погуляйко.

Відділ інформаційної політики Волинської ОДА

Депутати Волинської обласної ради висловили недовіру голові Волинської облдержадміністрації Юрію Погуляйку. Про це пише Волинь Post.

Таємне голосування з цього приводу відбулося 10 грудня під час сесії обласної ради. За висловлення недовіри Погуляйку проголосували 49 депутатів, проти — 4, утрималися — 4.

На сесії депутати мали намір заслухати звіт Погуляйка, але він не прийшов. Тому його роботу визнали незадовільною і вирішили висловити йому недовіру. Глава облради Григорій Недопад направить це рішення президентові Володимиру Зеленському.

Ініціатор висловлення недовіри — депутат облради Володимир Бондар, якого підтримали й інші колеги. Вони заявили, що Волинь втратила в темпах розвитку з того часу, як її очолює Погуляйко. Також депутати облради незадоволені тим, що глава ОДА не звітує перед облрадою вже другий рік поспіль.

Сам глава ОДА на своєму сайті заявив, що його не запросили на засідання сесії. Погуляйко додав, що прозвітує про виконання бюджету 2020 року, але не раніше за січень – лютий 2021 року. Тобто лише після виконання бюджету за 2020 рік та його затвердження Міністерством фінансів.

Хто такий Юрій Погуляйко?

Йому 42 роки, має три вищі освіти: закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Держслужби з боротьби з економічною злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області. Потім працював у податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

22 серпня цього року був призначений на посаду заступника голови Луганської ОДА. Волинську ОДА він очолив 3 грудня 2019 року.