У Нідерландах зняли вагон метро, який вилетів за огорожу і застряг на скульптурі

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
У Нідерландах зняли вагон метро, який вилетів за огорожу і застряг на скульптурі

BSR Agency / Contributor

У місті Спейкеніссе (Нідерланди), поблизу Роттердаму, за допомогою крану зняли вагон метро, який вилетів за огорожу і застряг на скульптурі.

Про це пише Nos.

Зазначається, що спочатку вагон відрізали від усього складу потягу, а потім поступово підняли та перемістили на землю. Наразі вагон обстежують спеціалісти, щоб з’ясувати причину, з якої він зійшов з рейок.

Для того щоб поставити вагон метро, на березі зрубили кілька дерев та вирили канаву. Також про всяк випадок евакуювали жителів двох будинків. Рятувальники просили місцевих не збиратися навколо місця пригоди, щоб не поширювати коронавірус, однак подія викликала чималий ажіотаж.

Наразі слідчі намагаються з’ясувати, що саме сталося і чому вагон вилетів за огорожу. Адвокат машиніста метро запевняє, що аналізи його підзахисного були в нормі — він не був у стані алкогольного чи іншого сп’яніння. Він також виключає можливість людської помилки.

  • 2 листопада Нідерландах скульптура китів допомогла поїзду не впасти в річку. Інцидент стався в Спейкеніссе, поблизу Роттердаму. Поїзд метро виїхав за межі захисного барʼєра станції та завис у кількох метрах над водою на елементі скульптури кита. Машиніст зміг самостійно вибратися з поїзда, після чого його доставили до лікарні.