Результати масового тестування на коронавірус у Словаччині: позитивні тести отримав 1% громадян

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
Результати масового тестування на коронавірус у Словаччині: позитивні тести отримав 1% громадян

Aktuality

Унаслідок масового тестування на коронавірус у Словаччині лише 1% громадян отримав позитивні тести. Тепер вони мають самоізолюватися на 10 днів.

Про це пише CNN.

Уряд Словаччини тестував усіх громадян, старших за 10 років. Водночас у програмі дозволили не брати участі людям, старшим за 65 років, а також людям з інвалідністю, хворим на рак та людям з інших груп ризику.

Для організації тестування влада залучила військових, загалом же цей процес проводили понад 40 тисяч співробітників, з яких було 14,5 тисячі медиків та трохи більше шести тисяч військових. Тестування було добровільним, але ті, хто відмовлявся, мусили ізолюватися вдома на 10 днів. Водночас ті, хто здали тести, отримали змогу не дотримуватися жорстких карантинних заходів, які були запроваджені з 2 листопада.

Відповідно до результатів тестування, 1% людей отримав позитивні тести на коронавірус — це близько 38 тисяч громадян країни.

  • 30 вересня уряд Словаччини схвалив повторне запровадження надзвичайного стану через сплеск коронавірусу. Протягом наступних 1,5 місяця забороняються масові заходи спортивного, культурного, соціального або іншого характеру, за винятком весіль, хрещень або похорон.