«Зоря» програла вдома «Бразі» у другому матчі Ліги Європи

Автор:
Катерина Кадакова
Дата:

Sitade / Getty Images

Луганська «Зоря» програла португальській «Бразі» у другому турі Ліги Європи — 1:2.

Команда пропустила мʼяч вже на 3-й (Паулінью) та 11-й (Гайтан) хвилинах, лише у додатковий час, на 96-й хвилині, Дмитро Іванісеня дальнім ударом «розмочив» рахунок.

Це вже другий поспіль програш української команди. Не допомогло їй і те, що матч відбувався вдома — на запорізькому стадіоні «Славутич Арена»

За результатами двох турів «Зоря» опинилася внизу таблиці групи.

• Футбольний клуб «Зоря» грає у груповому турнірі Ліги Європи у групі G. Суперниками луганчан, за результатами жеребкування, окрім «Браги», стали англійський «Лестер» і грецький АЕК.
  • 22 жовтня відбувся перший тур, в якому «Зоря» поступилася «Лестеру» з рахунком 3:0.
  • Наступний матч — з АЕК — запланований на 5 листопада, він відбудеться на виїзді.