На Луганщині будують новий КПВВ для перетину лінії фронту. Обіцяють відкрити 10 листопада

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

У Луганській області завершують облаштування нових контрольно-пропускних пунктів на лінії розмежування — у містах Золоте та Щастя.

Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил.

КПВВ у Золотому вже давно збудований — для одночасного відкриття та повноцінного запуску чекають на гарантії безпеки від бойовиків. У Щасті його ще будують.

«За підтримки міжнародних гуманітарних організацій на новому пункті будуть облаштовані санітарні зони, медичні модулі, пункти надання адміністративних послуг, пункт обігріву та намети для відпочинку осіб, які перетинають КПВВ», — повідомили в ООС.

Відкрити КПВВ у Щасті планують 10 листопада. Очікують, що пропускна здатність пункту становитиме приблизно 10—15 тис. людей на добу.

  • Міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Україна планує до 10 листопада відкрити два контрольно-пропускні пункти вʼїзду-виїзду в районі населених пунктів Щастя й Золоте, а також готується до чергового розведення військ на чотирьох напрямках.
  • 8 липня учасники переговорів Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі підтримали пропозицію відкрити протягом наступних чотирьох місяців два нових пункти пропуску в Луганській області.